JOLLY DMC

DÜNYANIN HER YERİNDE

DESTİNASYON YÖNETİM ŞİRKETİ

 

JOLLY DMC, merkezi İstanbul'da bulunan ve Dünya'nın her yerinde hizmet veren bir destinasyon yönetim şirketi ve Tur operatörüdür. Türkiye'nin önde gelen tur operatörü olarak CLUB JOLLY markası altında 36 yıllık deneyim, güçlü satınalma ve profesyonel ekibi ile hizmetlerini dünyanın her yerinde sunmaktadır. Merkezi İstanbul'da bulunan JOLLY DMC 2024 yılı itibari ile Dünya'nın 5 farklı noktasında daha temsilcilikler açacaktır.

JOLLY DMC profesyonel ekibi ile birlikte siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermek, seyahat etmek istedikleri Dünyanın her noktasında farklı deneyimler yaşatmak ve tamamen kişilere özel çalışmalar sunmaktadır.

MİRASIM TÜRKİYE projemiz ile özellikle Türkiye'de daha önce hiç deneyimlememiş olduğunuz Kültür turizmi programlarımız ile siz değerli müşterilerimize seyahatlerini unutulmaz kılmak için çalışıyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda tamamen sizin ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

JOLLY DMC; seyahat deneyimlerinizi benzersiz, kültür ve tatil programlarınızı unutulmaz, profesyonel toplantı organizasyonlarınızı, özel etkinliklerinizi eşsiz aktiviteler ile akılda kalıcı kılmak için hizmet vermek için çalışıyor.

Türkiye'de ve Dünya’nın her şehrinde sınırsız hizmet ile isteklerinizi gerçekleştiriyoruz. Her türlü seyahatiniz, kongre ve konferans organizasyonlarınız, bayi lansman ve toplantılarınız, her türlü eğitimleriniz ve şirket etkinlikleriniz için Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde size hizmet veriyoruz. Sektörde 25 yılı aşkın deneyimli ekibimizle organizasyonlarınıza ve taleplerinize değer katmak için hazırız.

JOLLY DMC ile kongre, konferans ve fuar organizasyonları, iş seyahatleri, açılış ve lansman etkinlikleri, teşvik seyahatleri, eğitim ve yıl sonu toplantıları, gala geceleri, kusursuz etkinlik yönetimi, iş ve tatil seyahatleri, otel rezervasyonları, uçak biletleri, ve tüm özel VIP isteklerinize uygun olacak şekilde destek veriyoruz. Kişiye ve kuruma özel planlama yapmak için hazırız.